Новини

В навчальній авіаційній бригаді проведено командирські польоти

Початок навчального року в авіаційних частинах, традиційно, відкривають командирські польоти. Не стала виключенням і навчальна авіаційна бригада, що дислокується на Харківщині.

25 січня керівний льотний склад Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та військової частини провели своєрідний майстер-клас для льотного складу. Під час льотної зміни польоти виконувались вдень та вночі на літаках Л-39 та АН-26, а також на вертольотах Мі-8.

Незважаючи на січневий мороз та рясні опади напередодні, підрозділи забезпечення успішно впорались із завданням по підготовці аеродрому, а інженерно-технічний склад максимально якісно підготував льотну техніку до польотів, що стало запорукою виконання завдань льотної зміни.

«Чітка злагодженість та взаємодія при виконанні командирських польотів як у небі, так і на землі, свідчить про високий професіоналізм військовослужбовців бригади. І ми пишаємося тим, що можемо ділитися цим досвідом під час льотної практики курсантів університету. Впевнений, що в 2019 році ми успішно виконаємо завдання, які стоять перед бригадою!» – підбив підсумки командир навчальної авіаційної бригади полковник Вячеслав Глазунов.

Попередній запис

Флешмоб на знак солідарності з українськими моряками

Наступний запис

«ФОРСАЖ» – звітує на здобуття звання «ЗРАЗКОВИЙ»