НовиниНовини факультета підготовки офіцерів запасу

В університеті близько 1000 офіцерів запасу склали Військову Присягу

Майже 1000 випускників факультету з підготовки офіцерів запасу за контрактом склали Військову Присягу на вірність Українському народові та отримали звання «молодший лейтенант запасу». Урочистості відбулися не тільки в нашому виші, але й у розташуваннях військових частин університету, що дислокуються у Миколаєві, Херсоні, Полтаві та Чернігові.

Підтримати випускників прийшли батьки, рідні та друзі.

Випускники факультету пройшли навчання за 26 військовими спеціальностями і отримали військовий досвід від кращих викладачів та захисників Вітчизни.

Місяць до цього моменту майбутні офіцери провели на навчальному зборі, де на практичних заняттях закріплювали теоретичні знання з виконання службових обов’язків, пов’язаних з майбутньою військовою професією, поводженням зі зброєю,  освоїли тонкощі експлуатації та обслуговування військової техніки. Акцент в роботі збору ставився на опануванні ними командирських навичок, порядку експлуатації та обслуговування військової техніки тощо. Робота збору проходила як в стінах університету, так і в інших військових частинах вишу.

В урочистому строю тих, хто склав Військову Присягу, 11 студентів є продовжувачами військових династій, батьки 15 приймають участь в Операції Об’єднаних сил, 35 студентів завершили навчання з відзнакою.

Вітаємо випускників зі святом та бажаємо успіхів!

Попередній запис

Підготовка офіцерів бойового управління та груп керівництва польотами спільно з американськими інструкторами

Наступний запис

"Кожедубівці" відшліфовують льотну майстерність на Черкащині