Заходи в університетіНовини

В університеті пройшла фотовиставка “1917-2017. Сто років війни за незалежність”

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба завершила свою роботу пересувна виставка «1917-2017. Сто років війни за незалежність». Фотовиставка складається із 35 візуальних світлин та присвячена відзначенню 100-річчя подій Української революції 1917 — 1921 років.

Протягом місяця експозиції виставки відвідали близько 5 тисяч військовослужбовців та студентів вишів Харкова. Серед них в першу чергу курсанти ХНУПС, а також військовослужбовці частин Харківського гарнізону.

За словами заступника начальника університету по роботі з особовим складом – начальника відділу полковника В’ячеслава Лук’яненка, з метою якісного використання колосального інформаційного та виховного потенціалу фотовиставки були відібрані кращі науковці кафедри філософії університету. Вони разом з курсантами випускного курсу – майбутніми спеціалістами з морально-психологічного забезпечення проводили екскурсії, під час яких ознайомлювали військовослужбовців та громадськість з історією армії Української Народної Республіки, героїчною боротьбою українського народу за свою державу та діяльністю видатних державних діячів та військових полководців тих часів. Особливий наголос було зроблено на спадкоємності цілей та задач збройної боротьби Українського народу за свою незалежність у різні часи національного державотворення.

Організовані просвітницькі заходи на базі фотовиставки дозволили відвідувачам ознайомитись з військовими традиціями, започаткованими 100 років тому та засвоїти уроки визвольної боротьби минулого сторіччя, що беззаперечно дозволить нашим воїнам вистояти та перемогти ворога сьогодні.

Попередній запис

Проведення першості Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з міні-футболу серед постійного складу університету

Наступний запис

Першість Харківського національного університету Повітряних Сил з плавання серед постійного та перемінного складу