НовиниНовини наукової діяльності

Науковий підхід в реформуванні системи вищої військової освіти та льотній підготовці курсантів на бойових літаках типу СУ-25 та МіГ-29

В нашому університеті в період з 3 по 4 листопада пройшла науково – практична конференція з питань реформування системи вищої військової освіти під керівництвом Командувача Повітряних Сил генерал – лейтенанта Дроздова Сергія Семеновича.

Вперше в роботі конференції прийняли участь представники всіх ланок від Командування Повітряних Сил Збройних Сил України до бригад Повітряних Сил у тому числі Командування Сухопутних військ Сил Збройних Сил України і бригад армійської авіації та протиповітряної оборони, представники Національного університету оброни України, керівний та науково-педагогічний склад нашого університету.

Під час конференції були заслухані та обговорені питання, щодо вдосконалення навчально-виховного процесу та підвищення рівня практичної підготовки військових фахівців в університеті з урахуванням досвіду антитерористичної операції до досвіду локальних війн.

За результатами конференції у ході живої дискусії були відпрацьовані шляхи подальшого підвищення якості підготовки курсантів, залучення матеріальної бази та фахівців з військ до навчального процесу, нарощення потенціалу навчально-матеріальної технічної бази університету, впровадження новітніх зразків озброєння та військової техніки.

Під час льотної конференції було визначено методичні підходи до організації льотної підготовки курсантів на бойових літаках та порядок її проведення з залученням бойових частин Повітряних Сил та армійської авіації Сухопутних Військ.

Реалізація рішень конференції забезпечить підготовку та виховання нового покоління офіцерського складу, готового до виконання бойових завдань та асиметричних дій в умовах сучасної гібридної війни.

Попередній запис

Факультет радіотехнічних військ протиповітряної оборони: сторінки історії

Наступний запис

Інформаційна година: «Інженерно - авіаційного факультет: сторінки історії»