Новини

В університеті розпочалась вступна компанія

На початку липня в університеті розпочала свою роботу приймальна комісія з відбору кандидатів для зарахування на навчання на перший курс. На сьогоднішній день на вступ до університету подали документи понад 1100 юнаків та дівчат, що говорить про високий статус нашого навчального закладу. Серед бажаючих стати курсантом понад 40 військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на Донбасі.

Також, як й минулого року, прийом абітурієнтів на навчання здійснюється не тільки на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, але й таким категоріям, як діючи військовослужбовці, демобілізовані воїни, випускники військових ліцеїв, студенти цивільних вищих навчальних закладів та переселенці з тимчасово окупованих територій надається право, без результатів ЗНО, скласти вступні іспити за профілем навчання. Крім того, всі абітурієнти пройдуть медичний огляд, професійний відбір та складуть іспит з фізичної підготовки.

Також приємно відмітити, що серед бажаючих стати курсантами є дівчата. Цьогоріч представниць чарівної статі в університеті нараховується близько 140 осіб.

Паралельно триває робота у приймальній комісії Військового коледжу сержантського складу. На даний час близько 200 молодих людей виявили бажання стати професійними сержантами, серед яких чимало воїнів-контрактників з бойовим досвідом.

Бажаємо усім абітурієнтам успіхів при вступі до університету.

Попередній запис

Фінальний етап навчання майбутніх офіцерів запасу

Наступний запис

Триває льотна підготовка курсантів льотного факультету