Новини

В університеті відбулась зустріч командування з курсантами-випускниками

Під час роботи в університеті екзаменаційної комісії тимчасово виконуючий обов’язки начальника вишу генерал-майор Турінський О.В.  провів зустріч з майбутніми офіцерами для обговорення та вирішення проблемних питань. Випускники вже пройшли розподіл та визначилися з подальшим місцем служби.

У ході заходу начальники відділів та служб за напрямками довели до випускників умови та порядок виплати грошового забезпечення,  порядок прибуття до нового місця служби, а також інформацію щодо норм забезпечення майбутніх офіцерів речовим майном.

Підводячи підсумки зустрічі, виконуючий обов’язки начальника університету окреслив цілі і завдання, що стоять перед випускниками під час проведення урочистостей з нагоди випуску, звернувши при цьому увагу на недопущення порушень честі і гідності офіцера та розповів про подальші перспективи військової служби. Під час заходу, кожен курсант мав змогу звернутись до командування навчального закладу та отримати конкретну відповідь на задані питання.

«Наразі у вас залишився найвідповідальніший етап усього вашого навчання в університеті – скласти комплексні іспити, отримати перше офіцерське звання та показати на нових посадах у військах свій високий рівень підготовки, який надав вам університет», – зазначив генерал-майор Олександр Турінський.

Попередній запис

Всеукраїнська олімпіада з «Політології»

Наступний запис

Ще раз про лідерство і комунікативну майстерність