Новини

В університеті відбулася льотно-методична конференція

В університеті відбулася льотно-методична конференція та льотно-методичний збір керівного льотного складу та підпорядкованих військових частин.

Метою конференції було визначено проведення аналізу стану льотної підготовки і безпеки польотів в університеті, аналізу рівня льотної підготовки керівного складу, якості льотного навчання курсантів у 2017 навчальному році та планування заходів щодо подальшого удосконалення організації і проведення льотної підготовки у 2018 навчальному році.

У роботі конференції прийняли участь керівний та льотний склад університету та підпорядкованих військових частин, фахівці служби безпеки польотів та інженерно-авіаційної і парашутно-десантної служб університету, представники військових частин Повітряних Сил та Армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України. Також були залучені до проведення конференції представники Харківського аероклубу імені В.С. Гризодубової ТСО України, ТОВ «Українська льотна академія «Хімічні авіаційні технології»» та ТОВ «РОТОР України», які безпосередньо здійснювали первинну льотну підготовку курсантів на легкомоторних літаках в поточному році.

Протягом двох днів учасниками конференції було проведено аналіз результатів льотної підготовки у 2017 році та обговорено широке коло пов’язаних з цим питань. Заступник начальника університету з льотної підготовки полковник Валерій Єрошенко вказав на досягнення та недоліки в роботі та шляхи покращення льотної підготовки в наступному році. За результатами роботи у 2017 році були заохочені кращі підрозділи та авіаційні фахівці, відпрацьовані рекомендації щодо вдосконалення льотної підготовки, які дозволять вчасно та якісно організувати та виконати підготовку курсантів у 2018 році.

Попередній запис

Survival Game

Наступний запис

Всеукраїнський тиждень права у Харківському національному університеті Повітряних Сил