НовиниНовини освітньої діяльності

В університеті відбулися урочистості присвячені Дню знань та початку нового навчального року

Сьогодні в університеті пройшли урочисті заходи з нагоди Дня знань та початку нового навчального року. Вони розпочалися з підняття Державного Прапора України та виконанням Державного Гімну України – одного з найважливіших елементів виховання в особового складу поваги до Державних символів України.

Для першокурсників університету, це дуже хвилююча мить, адже сьогодні вони вперше розпочнуть здобувати знання, оволодівати озброєнням і військовою технікою, вдосконалювати свій вишкіл та професійну майстерність.

Міцного здоров’я, творчості і натхнення, наполегливості та успіхів у навчанні і службі побажав курсантам заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України з бойової  підготовки – начальник управління  бойової підготовки генерал – лейтенант Сідаш Віктор Васильович.

За доброю традицією, священнослужитель Храму Софії Премудрості Божої отець Андрій благословив першокурсників на успішне навчання.

Заслужена артистка України Євгенія Костенко привітала особовий склад та подарувала усім присутнім  яскраві  сольні номери.

Урочистий захід закінчився проходженням урочистим маршем особового складу університету.

Після урочистого заходу з курсантами були проведені вступні лекції посадовими особами командування Повітряних Сил Збройних Сил України та університету.

Вітаємо з Днем Знань та початком нового навчального року. Бажаємо відмінних результатів у навчанні!

Попередній запис

Вітаємо з Днем знань та початком нового навчального року

Наступний запис

Присяга льотного факультету (2015 рік)