Новини

В університеті відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України

6 грудня в клубі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулися урочистості Харківського гарнізону з нагоди Дня Збройних Сил України.

Привітати захисників Вітчизни із професійним святом прийшли представники органів державної влади та місцевого самоврядування, керівники силових відомств та громадських організацій, ветерани.

Зі словами поваги до військових, вдячності за приклади мужності та героїзму, побажаннями високих звершень на благо розквіту українського війська звернувся до присутніх заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун:

– Сьогодні, в умовах війни, фактично наново відродившись, українська армія пройшла випробування, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах. Український народ високо цінує мужність і героїзм своїх захисників. Ми впевнені, що Україна буде єдиною і незалежною, і найближчим часом ми повернемося до мирного життя, –зазначив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації.

Всіх військових, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, хто поклав своє життя під час проведення антитерористичної операції на Сході держави присутні  вшанували хвилиною мовчання.

Після нагородження кращих офіцерів Харківського гарнізону відбувся святковий концерт артистів Харківської філармонії.

Свою творчість захисникам Вітчизни подарували народна артистка України Ніна Шестакова, заслужені артисти України Олексій Гавинський, Олег Летенко, Олена Подус, майстри естрадної сцени Харківської обласної філармонії та оркестр нашого університету.

Попередній запис

Нова традиція університету

Наступний запис

Бібліотека в структурі сучасних інформаційних комунікацій