Новини

В університеті відбувся семінар з актуальних питань запровадження ідеологічної і військово-патріотичної складових у освітньо-виховному процесі

Формування військово-патріотичних якостей військовослужбовців, їхньої ідеологічної непохитності – це безперервний процес, який здійснюється протягом усієї військової служби. Однак фундаментальні засади якостей особистості формуються в період навчання у військових навчальних закладах. Саме у цей період відбувається опанування системою національно-історичних цінностей, послідовне впровадження у свідомість особового складу ідеологічних засад Української держави, формування у них високого морального духу, комплексу морально-бойових, громадянських, військово-професійних та інших якостей, готовності до збройного захисту Вітчизни.

Актуальні питання запровадження ідеологічної і військово-патріотичної складових у викладання навчальних дисциплін та проведення заходів морально-психологічного забезпечення 14 березня 2018 року були обговорені у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба в ході проведення науково-практичного семінару.

В заході взяли участь представники управління морально-психологічного забезпечення Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, командування, науково-педагогічні працівники, офіцери морально-психологічного забезпечення, факультетської та курсової ланки Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Обмінятися досвідом, науковими думками, професійними здобутками та напрацюваннями також прибули науковці провідних вищих навчальних закладів м. Харкова, м. Житомира та Харківського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка.

В ході роботи було напрацьовано ряд пропозицій, які будуть використовуватися при проведенні заходів морально-психологічного забезпечення під час освітньо-виховного процесу у видовому виші.

Попередній запис

Творчі колективи університету привітали жінок в районі проведення антитерористичної операції

Наступний запис

Життя присвячене країні