Новини

В університеті відбувся випуск молодших лейтенантів та слухачів курсів підвищення кваліфікації

У Харківському Національному університеті Повітряних Сил Імені Івана Кожедуба відбувся 12-й випуск курсів військової підготовки осіб сержантського і старшинського складу з базовою вищою освітою. Офіцерський корпус Збройних Сил України поповнили 18 молодших лейтенантів – фахівців інженерноавіаційної служби та протиповітряної оборони. Також в цей день отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації за своїм фахом 34 офіцери бойових частин Повітряних Сил Збройних Сил України.

Впродовж 3-х місяців слухачі курсів опанували основні військові дисципліни у стінах навчального закладу та у частинах Збройних Сил України, закріплюючи отримані знання під час практичних занять.

З урочистою подією випускників привітали представники командування університету, керівництво курсів та викладачі.

– Сьогодні ви завершили ваше навчання та успішно здали іспити. Тепер вас чекають у військових частинах та підрозділах Повітряних Сил, протиповітряної оборони Сухопутних військ, морської авіації Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Пам’ятайте, від кожного з вас, в певній мірі, залежить сила, міць та обороноздатність нашої держави, – зазначив у своєму виступі начальник штабу – перший заступник начальника університету полковник Андрій Бережний.

По завершенню церемонії вручення офіцерських погон та посвідчень про закінчення спеціальних курсів, випускники висловили щиру подяку викладачам та командирам та вирушили до нових місць служби.

Попередній запис

Тиждень психології в університеті

Наступний запис

Наша віра — боронить нашу душу. Наша духовна єдність – зміцнює нашу волю і бойовий дух