Новини

В університеті відбувся випуск сержантів Військового коледжу сержантського складу

23 лютого 2018 року в стінах Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулася урочиста церемонія випуску 76 сержантів – вихованців Військового коледжу сержантського складу, які успішно завершили навчання та здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст». Серед випускників 2 сержантів отримали дипломи з відзнакою.

Привітати випускників зі святом прибули заступник командувача з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки Командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Павло Зуєв, Директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації Олексій Максимов, керівники ветеранських організацій та інші почесні гості, рідні випускників.

Щирі слова привітання винуватцям урочистостей висловив заступник командувача з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки Командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Павло Зуєв.

– Незважаючи на небагаторічну історію Військового коледжу сержантського складу, його випускники вже добре зарекомендували себе,   як досвідчені і кваліфіковані фахівці. Своїм професіоналізмом вони зміцнюють бойовий потенціал наших Повітряних Сил та Збройних Сил України в цілому. Впевнений, що цьогорічні випускники є справжніми патріотами своєї Батьківщини, адже не зважаючи на війну, що триває на сході України, вони обрали нелегкий але почесний шлях захисника Вітчизни. Щиро бажаю усім випускникам службових злетів і перемог в усіх починаннях, – зауважив у своєму виступі генерал-лейтенант Павло Зуєв.

З нагоди свята вокальний ансамбль «Форсаж», заслужені артисти України Євгенія Костенко та Олексій Гавінський виконали військово-патріотичні пісні.

Попередній запис

Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з історії України

Наступний запис

Святкування Дня інженерно-авіаційної служби авіації ЗС України на кафедрі авіаційної англійської мови