Новини

В університеті відбувся випуск студентів

В Інституті цивільної авіації Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулися урочистості з нагоди випуску студентів.
В святково прикрашеної глядацької залі клубу університету, в присутності викладачів та студентів 2 випускника отримали диплом із відзнакою, 81 випускник отримав диплом магістра. Серед 55 бакалаврів, що отримали дипломи про закінчення нашого вишу, вперше випуск з університету святкувало 6 іноземних громадян з Республіки Індії, Ліванської республіки, Йорданського Хашимітського Королівства, Демократичної республіки Конго.
Зі стін університету до державних та приватних установ випустилися фахівці в галузі комп’ютерної інженерії, електроенергетики, електротехнічних систем, автоматизованих систем управління, метрологічного забезпечення, технічного обслуговування повітряних суден і інженери радіотехніки.


– Досвідчені керівники та високопрофесійні викладачі, сучасна
навчально-матеріальна база, необхідні побутові умови, як складові ефективної системи підготовки висококваліфікованих кадрів, сприяли успішному виконанню всіх запланованих програмою навчання заходів – зауважив заступник начальника університету по роботі з особовим складом полковник В’ячеслав Лук’яненко.


Гордістю цього випуску став учасник бойових дій на сході держави Владислав Кузнєцов, який у 2014 році, у складі 95-ї аеромобільної бригади, рятуючи життя екіпажу, викинув гранату з БТРа. Вибухом Владиславу понівечено кисть правої руки, він зазнав чисельних осколкових поранень . При врученні диплому Владиславу, якій нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, зал стоячи аплодував його мужності та героїзму.


Наприкінці урочистостей відбувся святковий концерт, учасниками якого стали не тільки колективи університету, а й самі студенти інституту цивільної авіації.

Вітаємо з випуском!

Попередній запис

Візит представників Академії Збройних Сил Словаччини до університету за Програмою НАТО-DEEP

Наступний запис

Безсмертя нації – її могутнє слово