Новини

В університеті завершено курси підготовки офіцерів запасу

Близько 160 офіцерів, вперше призваних військкоматами із запасу у червні цього року, успішно пройшли курси перепідготовки та підвищення кваліфікації в нашому університеті.

На 7 факультетах за всіма спеціальностями, по яких університет готує майбутніх захисників держави, протягом трьох місяців молодші офіцери, у яких до призову був лише досвід навчання на військових кафедрах цивільних вишів, за інтенсивною та насиченою програмою, створеною з використанням досвіду проведення антитерористичної операції, засвоїли усі необхідні знання та у польових умовах відпрацювали практичні навички, що знадобляться їм у військових частинах.

Навчання офіцерів запасу проходило під керівництвом кращих викладачів університету, більшість з яких є учасниками бойових дій, а практичні заняття проводилися у бойових частинах Харківського та Чугуївського гарнізонів.

Проявлені молодшими офіцерами наполегливість у навчанні, справжнє бажання оволодіти військовою справою, стануть для них запорукою зростання рівня професіоналізму, компетентності, стійкої витривалості, а також здатності приймати рішення у будь-якій обстановці, – говорить начальник університету генерал-майор Андрій Алімпієв.

Більшість випускників продовжить службу у військових частинах Повітряних Сил Збройних Сил України, причому близько 40 з них – в нашому університету та підпорядкованих військових частинах. Решта – в Сухопутних військах та Військово-Морських Силах Збройних Сил України.

До слова, майже кожен п’ятий з офіцерів запасу вже зараз, по завершенню строку своєї служби за призовом, планує заключити контракт та продовжити військову службу.

Успіхів Вам, шановні випускники!

Попередній запис

Майбутні цивільні пілоти навчаються в ХНУПС

Наступний запис

Майбутні військові авіатори в гостях у літакобудівників