НовиниНовини освітньої діяльності

В УНІВЕРСИТЕТІ ЗАВЕРШИЛАСЬ АТЕСТАЦІЯ КУРСАНТІВ ЧЕТВЕРТИХ КУРСІВ ЗА ПЕРШИМ БАКАЛАВРСЬКИМ РІВНЕМ ВИЩОЇ ОСВІТИ

З 29 січня по 14 лютого 2020 року в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба пройшла атестація курсантів, які проходили навчання за освітніми програмами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

14 лютого екзаменаційною комісією було проведено заключне засідання, на якому головою екзаменаційної комісії генерал-майором Олещуком Миколою Миколайовичем були підведені підсумки роботи екзаменаційної комісії у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у лютому 2020 року. Також було надано пропозиції щодо усунення недоліків та подальшого удосконалення освітнього процесу.

Всі курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, яких було допущено до атестації здобули ступінь вищої освіти бакалавр у 2020 році, відповідають вимогам до підготовки фахівців з вищою освітою згідно професійних стандартів, захисту атестаційних робіт та складання комплексних екзаменів, продемонстрували глибокі теоретичні знання та практичні навички, набуті під час навчання.

Попередній запис

ЩАСЛИВОЇ ВАМ СЛУЖБИ, ПАНОВЕ СЕРЖАНТИ!

Наступний запис

Ще раз про булінг