Новини

В успішне майбутнє – разом!

В перший липневий день Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба гостинно відкрив двері для абітурієнтів, які приїхали вступати до вишу з усіх куточків нашої держави. Для вчорашніх школярів це – перший крок до найромантичнішої та героїчної професії військового льотчика.

Традиційно найвищий конкурс до льотного факультету, майже 5 чоловік на місце, (порівняно з іншими спеціальностями 3 – 4 чоловіки на місце), і це незважаючи на підвищені вимоги щодо інтелектуальних здібностей, морально-психологічного стану, стану здоров’я та фізичної підготовки вступників саме на цей напрям.

Сьогодні у вступників насичений день, окрім подачі документів на них чекає медична комісія та підготовка до іспиту з фізичної підготовки. Представники приймальної комісії навчального закладу напружено працюють та створюють комфортні умови для вступників: консультують абітурієнтів, допомагають при написанні заяви та приймають документи на навчання, а головне створюють доброзичливу атмосферу, приймаючи новачків до університетської родини.

Тож удачі вам, шановні абітурієнти!

Попередній запис

Конституція України – символ незалежної держави

Наступний запис

Відвідування курсантами метрологами Народного музею метрології