Новини

ВЧОРА – МРІЯ, СЬОГОДНІ – МЕТА, ЗАВТРА – РЕАЛЬНІСТЬ!

Така тендітна та відважна водночас, вродлива, ніжна, проте незламна духом – кажуть близькі та друзі про наступну нашу героїню – командира відділення четвертого курсу факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації сержанта  Олену ЛОЗКО.  Прийшов час  коли жінку-військовослужбовця в Україні почали спокійно і без зайвого пафосу сприймати як  професіонала, який  добровільно і відповідально опановує обраний фах, доводячи  успішне втілення засад гендерної рівності в Збройних Силах України.

Правило ставити перед собою високі цілі та впевнено досягати їх допомагає дівчині відмінно навчатися, бути першій у рейтингу, з розумінням відноситься до вимог командирів та користуватися повагою в колективі. «Стати військовою  –  мрія з дитинства, – згадує Олена, – військовослужбовець – це людина, яка має честь. Це те, що змушує його сумлінно виконувати службові обов’язки, зразково поводитися і відповідати почесному званню – Захисник України. Буремний 2014 рік став вирішальним поштовхом для вибору майбутньої професії, для визначення свого місця у житті. Він дав розуміння, що встати на захист рідної країни та близьких – найшляхетніша справа кожного українця».

За наполегливість, зразкову військову дисципліну та високі показники у навчанні сержант Олена ЛОЗКО неодноразово заохочувалася командирами різних рівнів.

Попередній запис

БОГАТИРСЬКІ ІГРИ В УНІВЕРСИТЕТІ

Наступний запис

ЗА ПЛЕЧИМА - НАША БАТЬКІВЩИНА!