Новини

Вечір запитань та відповідей в університеті

30 жовтня у глядацькій залі клубу університету під керівництвом ТВО начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба генерал-майора Олександра Турінського з перемінним складом проведено вечір запитань та відповідей.

Напередодні заходу був проведений моніторинг соціальних проблем курсантських колективів та збір запитань, які потребують обговорення з керівним складом та перемінним особовим складом університету.

Вечір пройшов в атмосфері взаємної довіри, доброзичливості, зацікавленості учасників у повному з’ясуванні та вирішенні висвітлених проблем. В ході заходу тимчасово виконуючий обов’язки начальника університету, начальники відділів і служб надали курсантам вичерпні відповіді-роз’яснення на їх поставлені запитання.

Головним підсумком проведеного вечору запитань та відповідей є оперативне вирішення проблемних питань, задоволення потреб та запитів курсантів, коригування службової діяльності підрозділів. А задоволені вирази облич курсантів наприкінці зустрічі стали свідченням позитивного результату та продуктивності зустрічі керівників з підлеглими.

Безумовно, одним з показників ефективності роботи нашого університету можна вважати не кількість виникаючих у особового складу запитань, а оперативне та фахове їх вирішення.

Тож до наступної зустрічі на вечорі запитань та відповідей!

Попередній запис

Вдалий виступ команди ХНУПС у відкритому чемпіонаті Повітряних Сил з міні-футболу

Наступний запис

День відкритих дверей