Індивідуальні новини ЛФНовини

Ветерани чорнобильці – випробування трагедією

26 квітня 2017 року особовий склад льотного факультету зустрівся із колишнім командиром вертолітного полку, двічі учасником бойових дій у Афганістані, учасником ліквідації аварії на Чорнобильської АЕС, військовим льотчиком 1-го класу, нагородженим орденами «Красной звезды» та «За службу Родине III-ей степени », полковником у відставці, старшим викладачем кафедри «Тактики авіації», працівником Збройних Сил України Петриченком Олексієм Семеновичем.
Ветеран факультету розповів курсантам про свій важкий шлях командира полку, направленого для ліквідації Чорнобильської трагедії. Про суворі будні військових вертольотчиків, які із ризиком для життя скидали сотні тисяч тон піску, свинцю та спецзасобів у палаюче жерло атомного реактора.
Особливу увагу присутніх викликала презентація книги автора І.І. Нітечко «Афганістан. Чорнобиль – випробування трагедією» в якій зібрані спогади безпосередніх свідків трагічних подій на Чорнобильської АЄС 31 рік назад.
Підводячи підсумки зустрічі Олексій Семенович побажав майбутнім авіаторам міцного здоров`я, успіхів у навчанні та наголосив, що в цей важкий для Батьківщини час, тільки висока теоретична підготовка та уміле застосування практичних навичок здатне забезпечити якісне виконання поставлених бойових завдань.

Попередній запис

Вшанування жертв Чорнобильської трагедії в університеті

Наступний запис

До 100-річчя Української революції 1917-1921 років