НовиниНовини кафедри психології та педагогікиШкола лідерства

А ви готові до публічного виступу?

16 березня відбулося чергове заняття у «Школі лідерства». Цього разу для зустрічі була обрана тема «Публічний виступ».
Кожному курсанту доводиться виступати з доповідями на заняттях та конференціях перед однокурсниками, викладачами, командирами, а декому можливо й давати інтерв’ю у засобах масової інформації. Далеко не всі і не завжди можуть вільно говорити про актуальні теми, відповідати на складні питання.

Запропонований тренінг мав на меті знизити страх перед публічним виступом, ознайомитися з основними правилами підготовки доповідей, опрацювати навички особистого та колективного виступу.

Впродовж тренінгу «Публічний виступ» усі учасники отримали шанс відточити свою майстерність ораторського мистецтва, презентації та імпровізації. Після обговорення правил самопрезентації та підготовки публічного виступу, курсанти спробували себе в якості інтерв’юерів та ораторів. Презентація один одного як лідерів змусила замислитися над своїми сильними та слабими сторонами, дала можливість не тільки сформувати компетентності ораторського мистецтва, а ще й дізнатися краще про своїх товаришів.

Робота в групах була спрямована на формування компетентності швидко знаходити рішення в колективі. Колективні презентації продемонстрували навички курсантів взаємодії та розкрили їхній творчий потенціал.

Попередній запис

Обласні щорічні змагання серед студентів ВНЗ з кікбоксінгу

Наступний запис

Ренесанс гендерних досліджень в університеті