Заходи бібліотекиНовиниНовини освітньої діяльності

«Від амазонок давнини до жінок – військовослужбовців сучасності» – тематичний вечір до Дня Збройних Сил України

8 грудня у приміщенні читального залу бібліотеки університету відбувся тематичний вечір «Від амазонок давнини до жінок – військовослужбовців сучасності», присвячений Дню Збройних Сил України, а саме жінкам, які обрали своєю професією захист Батьківщини.

На вечір були запрошені дівчата – курсантки першого курсу. Завідувач бібліотеки університету – Ярош Тетяна Геннадіївна та бібліотекар читального залу Марищук Неля Василівна розповіли гостям про історичний шлях, який жінки пройшли у своєму прагненні скористатися правом щодо захисту Вітчизни на рівні з чоловіками.

На прохання співробітників бібліотеки першокурсниці заповнили анкети, де ставилися запитання щодо їх професійного вибору та читацького попиту. Результати анкетування будуть використані у подальшій роботі бібліотеки.

Дякуємо нашим читачам за небайдужість до теми заходу.

Бібліотека і надалі планує проводити масові заходи, враховуючи побажання читачів.

Запрошуємо усіх до бібліотеки!

Попередній запис

Всеукраїнський турнір пам’яті І.М. Кожедуба та чемпіонат Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів з гирьового спорту

Наступний запис

«Програма з розбудови цілісності, виховання доброчесності та боротьби з корупцією в оборонному секторі» з представниками делегації НАТО