НовиниНовини освітньої діяльності

Відбулася ХІ міжнародна спеціалізована виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017» у місті Харків

13 – 15 квітня відбулася ХІ міжнародна спеціалізована виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017» у місті Харкові у приміщенні Палацу спорту.
В рамках виставки пройшли презентації сучасних вищих закладів освіти України та Європи. За підсумками міжнародної виставки “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017” проведено ознайомлення майбутніх абітурієнтів Харкова та Харківської області з освітянськими можливостями 32 вищих навчальних закладів, коледжів та ліцеїв України, Польщі, Словаччини, Словенії, Чехії, США, а також біля 20 установ та агенцій з набуття освіти за кордоном. Виставку відвідало більш ніж 800 майбутніх абітурієнтів.
Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба був представлений досвідченими науково-педагогічними працівниками та відмінниками навчання, які впродовж роботи виставки надавали консультації, проводили презентації та ознайомлення з останніми досягненнями університету, що спонукало обрати свій шлях в житті пов’язаний з військовою службою у Повітряних Силах Збройних Сил України близько сорока п’яти осіб. Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба за активну участь у роботі виставки нагороджений дипломом.

Попередній запис

Тринадцята Наукова конференція Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Наступний запис

Розбудова доброчесності та зниження ризиків корупції