Вчена рада університетуНовиниНовини освітньої діяльності

Відбулося засідання Вченої ради університету

15 березня відбулося позапланове засідання Вченої ради університету під головуванням начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба кандидата технічних наук генерал-майора Алімпієва А.М.

Вчена рада розглянула питання про стан та перспективи науково-педагогічної діяльності на інженерно-авіаційному факультеті. Заслухавши та обговоривши доповідь начальника інженерно-авіаційного факультету полковника Шелякіна О.М., було відзначено, що діяльність факультету в цілому є позитивною та відповідає вимогам сьогодення. Освітня діяльність на факультеті спрямована на виконання заходів з підготовки курсантів за фахом, організації і науково-методичного забезпечення всіх видів навчальних занять, практичної підготовки, впровадження досвіду АТО, проведення моніторингу якості навчання, самостійної роботи, виховання і розвитку курсантів, їх атестування та управління якістю освітнього процесу.

Члени Вченої ради заслухали та ухвалили звіт про фінансово-господарську діяльність університету за 2016 рік та заходи щодо покращення ефективності фінансово-господарської діяльності та усунення і недопущення недоліків та порушень в майбутньому.

Також, Вчена рада розглянула кандидатуру Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук, професора Більчука В.М. на одержання довічної державної стипендії видатним діячам науки за особистий вагомий внесок у розвиток науки, багаторічне сумлінне виконання професійних обов’язків.

На засіданні були розглянуті і інші поточні питання.

Попередній запис

День українського добровольця в університеті

Наступний запис

Британські інструктори ділитимуться досвідом з особовим складом університету