Вчена рада університетуНовини

Відбулося засідання Вченої ради університету

7 жовтня відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

На початку засідання за підсумками участі університету в дев’ятій міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті” за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України начальник університету презентував отримані нагороди:

диплома із золотою медаллю лауреата конкурсу “Видатні науково-практичні досягнення в освіті” у номінації “Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу”;

почесного диплома у номінації “Електронний освітній ресурс” за використання технології трансляції потокового відео при вивченні озброєння та військової техніки”;

почесного диплома лауреата конкурсу “Видатні науково-практичні досягнення в освіті” Качуровському Георгію Миколайовичу, к.т.н, викладачу кафедри озброєння військ протиповітряної оборони Сухопутних військ .

А також нагородив науково-педагогічних працівників, досягнення яких стали запорукою отримання високих нагород.

На засіданні основним питанням було обговорення стану забезпечення практичної підготовки курсантів навчально-бойовими зразками ОВТ (у т.ч. новітніми), а також визначення шляхів подальшого нарощення можливостей навчальної матеріально-технічної бази університету та забезпечення її спроможностей згідно вимог військ. В рішенні Вченої ради за підсумками обговорення визначено основні напрямки для формування плану вдосконалення навчальної матеріально-технічної бази на 2018 рік.

На засіданні було заслухано й обговорено підсумки прийому у 2017 році в університет та визначені завдання з інтенсифікації профорієнтаційної роботи на поточний навчальний рік з застосуванням нових форм профорієнтаційної роботи, спрямованих на підвищення іміджу університету та престижу навчання в університеті всіх категорій осіб, що бажають отримати вищу освіту (у т.ч. іноземних громадян).

Серед інших важливих питань, що розглядалися на цьому засіданні, було затвердження рішення Комісії Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з визнання іноземних документів про освіту, здобутих в іноземних навчальних закладах.

Попередній запис

«Кожедубівці» взяли участь у міжнародних заходах по зниженню корупційних ризиків у оборонній та безпековій сферах

Наступний запис

Слово – моя ти єдиная зброє!