Вчена рада університетуНовини

Відбулося засідання Вченої ради університету

19 грудня відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

На засіданні основним питанням було підведення підсумків льотної підготовки курсантів у 2017 році та обговорено пропозиції щодо організації льотної підготовки у 2018 році. Вчена рада розглянула основні досягнення в організації льотної підготовки, серед яких вперше: проведено підготовку курсантів за профілем тактичної авіації на літаку Су-27 та курсантів-штурманів за профілем бомбардувальна авіація на літаках Л-39; курсантами виконано польоти в ночі на літаках МіГ-29 та Су-27 та практичні пуски керованих ракет типу Р-73; виконано польоти в ночі та практичні стрільби з вмонтованої гармати на літаках Су-25. За результатами підготовки 11 випускникам на літаках Су-27, Су-25 та МіГ-29 та 6 курсантам-штурманам на літаках Л-39 та Ан-26 присвоєна класна кваліфікація “Льотчик (штурман) 3-го класу”. Було відмічено, що з цього року розпочата практична підготовка курсантів ВКСС на вертольотах Мі-2 (аеродром Полтава). Серед випускників льотного факультету 17 курсантів (28,3 % від кількості випускників) склали тестування з авіаційної англійської мови та отримали сертифікати за стандартом ІСАО.

Реалізуючи порядок денний, вчена рада заслухала виступ заступника начальника університету з навчальної роботи про стан підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університету. З урахуванням виконання умов ліцензування та акредитаційних вимог були визначені шляхи та терміни проведення підвищення кваліфікації керівного складу та науково-педагогічних працівників університету.

Наступним питанням порядку денного було ухвалено рішення про обрання кандидатів на заміщення вакантних посад наукових і науково-педагогічних працівників на конкурсній основі.

Попередній запис

Підсумок осіннього семестру 2017-2018 навчального року - успішне виконання практичних стрільб зі стрілецької зброї

Наступний запис

Навчати тому, що необхідно в бою