Вчена рада університетуНовини

Відбулося засідання Вченої ради університету

22 травня відбулося планове засідання Вченої ради Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Основним питанням порядку денного було обговорення пропозицій щодо удосконалення підготовки військових фахівців в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба за досвідом вивчення структури та змісту військової освіти в країнах-членах НАТО з урахуванням національних цілей, інтересів та умов, оскільки забезпечення якості підготовки фахівців для Збройних Сил України є одним з пріоритетних завдань військових навчальних закладів. Підкреслено, що основною метою удосконалення системи підготовки військових фахівців є імплементація системи військової освіти у національну систему освіти та в європейські норми.

Під час засідання вченої ради відбулося конкурсне обрання на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

У числі розглянутих питань – ухвалення та рекомендація до друку низки навчальних і навчально-методичних посібників для підвищення якості та ефективності підготовки курсантів (студентів) університету, які підготовлені науково-педагогічними та науковими працівниками університету з урахуванням досвіду ведення операції об’єднаних сил на сході України.

Попередній запис

Ще раз про лідерство і комунікативну майстерність

Наступний запис

Хід проведення підсумкової атестації випускників