Вчена рада університетуНовини

Відбулося засідання Вченої ради університету

28 травня відбулося планове засідання Вченої ради Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Перед початком засідання голова Вченої ради доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України полковник Васюта Костянтин Станіславович урочисто вручив Диплом Doctor Honoris Causa Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба доктору наук хабілітованому професору Пацеку Богуславу за видатні наукові досягнення в галузі забезпечення міжнародної безпеки та військового управління, активну плідну працю в рамках програми НАТО DEEP “Удосконалення військової освіти” та значний особистий вклад щодо розвитку освіти та наукової діяльності університету.

Ключовим питанням порядку денного постало розгляд стану практичної підготовки курсантів та визначення завдань керівного складу та науково-педагогічних працівників щодо вдосконалення практичної підготовки. Пріоритетом у навчанні курсантів було і залишається забезпечення їх практичної підготовки відповідно до вимог військ. Основним завданням щодо вдосконалення практичної підготовки курсантів є поглиблення теоретичних знань з питань застосування озброєння та військової техніки родів військ, набуття навичок з експлуатації та технічного обслуговування озброєння та військової  техніки.

У числі розглянутих питань – ухвалення та рекомендація до друку низки навчальних і навчально-методичних посібників для підвищення якості та ефективності підготовки та самостійної роботи курсантів (студентів) університету.

Попередній запис

Я обираю спорт

Наступний запис

В серцях людських ніколи не загинуть пілоти, що свої розкрили крила…