Вчена рада університетуНовини

Відбулося засідання Вченої ради університету

29 листопада відбулося планове засідання Вченої ради Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

На засіданні основним питанням було обговорення напрямів розвитку навчальної матеріально-технічної бази університету, оскільки вона є необхідною умовою отримання якісної військової освіти. Цей напрямок діяльності знаходиться під постійною увагою керівництва та вченої ради університету. В рішенні Вченої ради за підсумками обговорення цього питання затверджено проект плану розвитку та вдосконалення навчальної матеріально-технічної бази на 2018 рік.

Надзвичайно важливим для підвищення якості освітньої та наукової діяльності університету відповідно до нормативних вимог МОН України, для покращання позицій університету у вебометричних рейтингах університетів країни та світу було обговорення доповіді завідувача бібліотеки “Робота бібліотеки університету як складова якісної підготовки військових фахівців”. Для підвищення інтелектуального та культурного рівня курсантів та студентів, виховання справжніх патріотів своєї держави бібліотека університету автоматизована за сучасними стандартами, активно проводить масову роботу з курсантами з актуальних питань навчання та виховання, розробляє та впроваджує нові форми і методи популяризації книг серед читачів. Успішність впровадження інновацій цілком залежить від злагодженої та продуктивної працівників бібліотеки.

За підсумками обговорення на методичній раді університету на вченій раді університету розглянуто та рекомендовано до висунення на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки 2017 року підручника “Основи теорії кіл” авторського колективу кафедри фізики та радіоелектроніки університету.

Серед інших важливих питань, що розглядалися на цьому засіданні, було обговорення кандидатури курсанта випускного курсу льотного факультету для нагородження перехідною відзнакою льотного братерства британського принца Майкла Кентського “Меч дружби”. Відзнака льотного братерства “Меч дружби“ представлена членами авіаційної ескадрильї Об’єднаного королівства Великобританії та Північної Ірландії в честь візиту авіаційної ескадрильї в Україну в липні 2013 року. “Меч дружби” подарований членом королівської родини принцом Майклом Кентським (представником Повітряної ескадрильї Об’єднаного королівства) командуванню Повітряних Сил Збройних Сил України в ознаменування дружби та льотного братерства для подальшого вручення відзнаки кращому за підсумками навчання в університеті випускнику льотного факультету.

Попередній запис

Чемпіонат Світу з бойового двоборства

Наступний запис

Комплекс інструкторсько – методичних занять з основних предметів Базової загальновійськової підготовки