Вчена рада університетуНовиниНовини освітньої діяльності

Відбулося засідання Вченої ради університету

29 березня відбулося планове засідання Вченої ради Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, де було прийнято ряд важливих рішень.

Перед початком засідання в урочистій обстановці начальник університету кандидат технічних наук генерал-майор Алімпієв Андрій Миколайович вручив диплом кандидата економічних наук старшому викладачу кафедри філософії Гаймур Катерині Сергіївні.

Першим звітував заступник начальника університету з наукової роботи доктор технічних наук, професор полковник Пєвцов Г.В., який доповів про результати наукової та науково-технічної діяльності за 2016 рік та основні напрями наукових досліджень на 2017 рік. У своєму виступі він відзначив позитивні результати діяльності науковців та науково-педагогічних працівників університету у 2016 році. Протягом року в університеті опубліковано 3 монографії, 3 підручника, 26 навчальних посібників, 6 навчально-методичних та навчально-наочних посібників, 944 наукові статті, випущено 24 випуски наукових журналів та збірників наукових праць університету.

В ході обговорення цього питання начальник університету звернув увагу на те, що необхідно активніше залучати до наукової діяльності здібних курсантів та студентів, створювати їм необхідні умови для творчого розвитку.

Далі Вченою радою було затверджено кандидатури доктора технічних наук, професора Купченка Л.Ф. та кандидата технічних наук Ларіна В. В. для участі в конкурсі на здобуття іменних стипендій облдержадміністрації в галузі науки у 2017 році для видатних та обдарованих молодих науковців.

Наступним пунктом в роботі засідання була доповідь начальника факультету зенітних ракетних військ полковника Закутіна К.В. про стан та перспективи науково-педагогічної діяльності на факультеті, роботу кафедр та різноманітні інноваційні форми, методи та технології проведення навчальних занять, шляхи вдосконалення структури та змісту навчально-методичних матеріалів.

В результаті обговорення доповіді декана факультету інформаційних та технічних систем кандидата технічних наук, доцента Шевякова Ю.І. про визнання іноземних документів про освіту в Харківському національному університету Повітряних Сил були ухвалені Положення “Про визнання іноземних документів про освіту у Харківському національному університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба” та “Про комісію Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з визнання іноземних документів про освіту, здобутих в іноземних навчальних закладах”.

Крім того було затверджено індивідуальні плани наукової роботи, індивідуальні навчальні плани та теми дисертаційних робіт здобувачів наукового ступеня кандидата наук та рекомендовано до друку навчальні і навчально-методичні праці.

Попередній запис

Новітнє програмне забезпечення для покращення тактичного вишколу курсантів льотного факультету

Наступний запис

Таємниці психологічної війни