Вчена рада університету

Відбулося засідання Вченої ради університету

29 червня відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
На початку засідання голова вченої ради начальник університету кандидат технічних наук генерал-майор Алімпієв Андрій Миколайович вручив диплом кандидата технічних наук працівнику Збройних Сил України Присяжному Анатолію Євгенійовичу, старшому викладачу кафедри фізики та радіоелектроніки Харківського національного університету Повітряних Сил.
Згідно порядку денного було розглянуто низку важливих питань, пов’язаних із різними напрямами освітньої діяльності університету. Головним питанням в ході засідання було обговорення змін до основних нормативних документів, що регламентують навчання військових фахівців. Ці зміни пропонуються за підсумками науково-практичних конференцій (зборів) разом з замовниками на підготовку фахівців, аналізу досвіду застосування військ (сил) в АТО, аналізу відгуків на випускників.
Далі на засіданні було розглянуто кандидатуру курсанта 131/1 навчальної групи факультету АСУ та наземного забезпечення польотів авіації солдата Бойка Олександра Валерійовича на здобуття обласної стипендії імені О.С.Масельського.
Також за значні досягнення в розвитку військової освіти, успіхи у професійній діяльності, підготовці висококваліфікованих кадрів Вчена рада одноголосно підтримала висунення начальника кафедри тактики зенітних ракетних військ доктора військових наук, професора полковника Яроша Сергія Петровича на присвоєння почесного звання “Заслужений працівник освіти України”.
Наприкінці засідання були розглянуті та рекомендовані до друку навчальні і навчально-методичні посібники для підвищення якості та ефективності підготовки та самостійної роботи курсантів (студентів) Університету.
На засіданні були розглянуті і інші питання.

Попередній запис

Відкритий кубок Харкова з кроссфіту «Kharkiv Athletic Chellenge»

Наступний запис

«Кожедубівці» підкорюють небо на вітчизняних літаках ХАЗ-30