Вчена рада університету

Відбулося засідання Вченої ради університету

26 вересня відбулося планове засідання Вченої ради Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

На засіданні основним питанням було обговорення підсумків проведення первинної військово-професійної підготовки (ПВПП) з курсантами набору 2017 року, яка проходила за новою програмою та на базі нового польового табору у с. Великі Проходи.

Підсумки виконання програми ПВПП підтвердили правильність та раціональність новітніх підходів у загальновійськовій підготовці курсантів. Першокурсники в повному обсязі здобули необхідні знання та навички з урахуванням досвіду, набутого в АТО та із застосуванням елементів Бойової армійської системи (БАрС).

Також членами вченої ради заслухано результати оптимізації фізичної підготовки курсантів (студентів) університету. Система фізичної підготовки курсантів (студентів) університету стрімко розвивається в результаті рішучих нововведень, які ініціювало керівництво університету з огляду на впровадження у навчальний процес кращого іноземного досвіду підготовки військових фахівців та досвіду, отриманого в ході проведення АТО на Сході країни, а також БАрС.

Нові підходи дозволяють підвищити не лише рівень фізичних здатностей курсантів, але і забезпечують лідируючі позиції університету в різноманітних спортивних змаганнях в Україні та за кордоном. Так, команда університету у 2017 році на відкритих змаганнях Скандінавських країн з аеронавтичного багатоборства зайняла ІІІ місце.

На засіданні були розглянуті і інші питання.

Попередній запис

Проходження стажування – основна складова практичної підготовки

Наступний запис

Чергова ротація курсантів-перекладачів університету із завданням впоралася на "відмінно"