Вчена рада університетуНовини

Відбулося засідання Вченої ради університету

25 квітня відбулося планове засідання Вченої ради Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

На початку заходу в урочистій обстановці начальник університету кандидат технічних наук генерал-майор Алімпієв Андрій Миколайович вручив Диплом за видатні досягнення у винахідницькій роботі та з нагоди святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності та Кубок за винахід 2016 року Заслуженому винахіднику України, кандидату технічних наук старшому науковому співробітнику підполковнику Коломійцеву Олексію Володимировичу.

Основним питанням порядку денного був розгляд звіту начальника факультету АСУ та наземного забезпечення польотів авіації щодо стану та перспектив вдосконалення освітньої діяльності на факультеті. В ході обговорення звіту було відзначено, що освітня діяльність на факультеті спрямована на виконання заходів з підготовки курсантів за фахом, організації і науково-методичного забезпечення всіх видів навчальних занять, практичної підготовки, впровадження досвіду АТО, проведення моніторингу якості навчання, самостійної роботи, виховання і розвитку курсантів. Під час розгляду питання було обговорено низку проблемних питань забезпечення освітнього процесу сучасними зразками озброєння та військової техніки, посилення практичної складової у навчанні курсантів з залученням військових частин Повітряних Сил, формування лідерських та професійних якостей курсантів за спеціалізаціями підготовки, активізації роботи всього науково-педагогічного складу факультету на досягнення визначених завдань. Начальник університету звернув увагу на необхідність посилення на поточному етапі роботи факультету ролі та відповідальності начальників випускних кафедр в організації освітнього процесу.

Відповідно до порядку денного на засіданні було розглянуто та рекомендовано до друку навчальні і навчально-методичні посібники для підвищення якості та ефективності підготовки та самостійної роботи курсантів (студентів) Університету; рекомендовано кандидатуру начальника факультету АСУ та наземного забезпечення польотів авіації доктора технічних наук, професора полковника Васюти Костянтина Станіславовича на присвоєння почесного звання “Заслужений діяч науки і техніки України” та інші питання поточного забезпечення освітньої діяльності університету.

Попередній запис

Продовження призначених показників зенітних керованих ракет

Наступний запис

Вшанування жертв Чорнобильської трагедії в університеті