Вчена рада університетуНовини

Відбулося засідання Вченої ради університету

26 червня відбулося планове засідання Вченої ради Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

На початку засідання головуючий та члени Вченої ради від щирого серця привітали начальника кафедри математичного та програмного забезпечення АСУ доктора технічних наук, доцента полковника Павленка Максима Анатолійовича з присвоєнням вченого звання професора кафедри математичного та програмного забезпечення АСУ. Ця відзнака є результатом щоденної наполегливої праці Максима Анатолійовича, спрямованої на розвиток сучасної військової науки, упровадження наукових досліджень в освітній процес та якісну підготовку військових професіоналів. Павленко М.А. є автором понад 200 наукових праць у галузі навігації та управління рухом, систем підтримки прийняття рішень, штучного інтелекту та ергономіки.

Члени Вченої ради обговорили та затвердили зміни до Статуту університету щодо напрямів та завдань наукової і науково-технічної діяльності університету та кваліфікаційних вимог до вакантних посад командування (керівного складу), наукових, науково-педагогічних працівників університету.

Також були розглянуті та затверджені кандидатури з числа курсантів на отримання обласної стипендії та персональної стипендії імені О.С.Масельського, соціальної  стипендії Верховної Ради України та обласної стипендії (із числа-дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування).

У числі розглянутих питань – ухвалення та рекомендація до друку низки навчальних і навчально-методичних посібників для підвищення якості та ефективності підготовки та самостійної роботи курсантів (студентів) університету.

Попередній запис

Курсанти-льотчики ХНУПС вдосконалюють свою майстерність

Наступний запис

Вітаємо з захистом дисертації