НовиниНовини освітньої діяльності

Відбувся четвертий етап освітнього проекту «Авіатор 2017» – етап імпровізація

21 березня відбувся четвертий етап освітнього проекту «Авіатор 2017», який є наймасштабнішим серед студентів технічних спеціальностей.

Позаду у конкурсантів три тури: перевірка знань з теорії та історії авіації, точним наукам і технічної англійської мови. В цей раз 500 студентів з 29 ВНЗ і коледжів України очікував етап-імпровізація, підготовлений членами журі проекту. 45 курсантів нашого університету приймали участь у четвертому етапі. Перед конкурсантами було поставлено завдання представити себе в ролі директора компанії авіаційної галузі та сформулювати бачення, місію, стратегію, довгострокові і короткострокові цілі свого підприємства. 31 березня будуть оголошені підсумки ІV етапу.

У наступний, фінальний, етап пройдуть 250 студентів. У квітні вони захистять власні проекти перед журі. Тоді ж будуть оголошені імена сотні переможців «Авіатора».

Нагадаємо, студенти технічних спеціальностей з усієї України змагаються за поїздку від Фонду Бориса Колеснікова на Міжнародний авіасалон Ле Бурже у Франції, яка відбудеться в червні. Організатори проекту підготували насичену програму.

Попередній запис

Чемпіонат України з годзю-рю карате

Наступний запис

Практичні заняття курсантів з відновлення техніки для підрозділів АТО