Новини

Відбувся огляд-конкурс серед перших курсів «Першокурсник-2018»

7 жовтня 2018 року відбувся вже традиційний огляд-конкурс серед перших курсів факультетів університету «Першокурсник-2018» на якому хлопці й дівчата перших курсів мали можливість продемонструвати свої таланти.

Розпочався конкурс на стройовому плацу, де першокурсники, проявляючи злагодженість та згуртованість, виконували Державний Гімн України, Гімн університету та виконували факультетські речівки під час проходження урочистим маршем.

Продовжили боротися за право назватися кращими першокурсники вже в глядацькій залі клубу університету, де порадували присутніх чарівним співом, хореографічними постановками та здібностями у літературному напрямку.

За результатами конкурсу 3 місце зайняла команда факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації, срібло завоювали курсанти факультету радіотехнічних військ протиповітряної Оборони.

Переможцем конкурсу стали першокурсники факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ.

Також, окремим дипломом за кращий номер професійне журі відзначило Віктора Сидоренка, який написав власну пісню про військовий коледж сержантського складу.

Огляд-конкурс «Першокурсник-2018» дав змогу вкотре переконатися, що наша військова молодь  багата на таланти, цікава і креативна, сповнена ентузіазму та бажанням творити.

Попередній запис

Єдина родина України!

Наступний запис

Курсанти університету найсильніші атлети з CrossFit серед силовиків Харківщини