НовиниНовини Льотного факультету

Віддання почесті героям

У нашого народу є священна традиція – віддання почесті героям, які вписали яскраві сторінки в бойовий літопис нашої Батьківщини, збереження вічної пам’яті і прославлення безсмертних подвигів своїх синів і дочок, які віддали життя за свободу народу.

Тому напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні військовослужбовці льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил теж не залишились осторонь та взяли на себе виконання безпосередніх робіт щодо приведення до належного стану місць поховань героїв.

Особовий склад факультету виконав великий обсяг робіт:  упорядкували та привели у порядок велику кількість могил Героїв на військовому цвинтарі, 3 братські могили, та меморіал.

Проведена робота з прибирання та благоустрою братських могил, військових поховань, пам’ятників та обелісків воїнів – учасників Другої Світової війни  не тільки  нагадує усім перехожим, що поряд – образи людей, яких завжди варто пам’ятати і шанувати, а й підвищує рівень ефективності патріотичного виховання молоді та сприяє шанобливому ставленню до історії держави.

Попередній запис

Рейтинг 2019 року закладів вищої освіти України

Наступний запис

Пам'ять – наче квіти на броні…