НовиниНовини кафедри авіаційної англійської мовиНовини післядипломної освіти

«Відео-гра» як форма контролю на кафедрі авіаційної англійської мови

Перевірка знань засвоєних курсантами під час вивчення теми, являється не від’ємною частиною навчального процесу. Провівши невелике опитування серед курсантів на предмет, які емоції чи відчуття викликають такі слова, як тест, контрольна робота чи модульний контроль, відповіді були однозначні – занепокоєння, хвилювання, страх та навіть стрес. Як відомо, емоційний стан дуже впливає на результат, тому на кафедрі авіаційної англійської мови було запропоновано перевірку знань, шляхом використання чогось новітнього, цікавого та інтерактивного. Саме відео-гра на базі однієї з ігрових платформ була використана викладачами в якості перевірки засвоєних знань курсантів першого курсу.

Дана платформа дозволяє викладачам самостійно створювати власні запитання по вивченому матеріалу з варіантами правильних відповідей з обмеженням у часі, за який курсанти повинні встигнути відповісти. Для проведення такого виду роботи викладач повинен мати: проектор, екран, ноутбук та доступ до мережі Інтернет, тому що гра проводиться в онлайн режимі. Курсантам досить мати їх улюблений гаджет, з яким вони не розлучні 24/7 – це їх смартфон. Під час гри кожен учасник, для початку, повинен ввести код самої гри, якою керує викладач, зареєструватися під власним іменем. Телефон курсанта виконує функцію джойстика, за допомогою якого він може обирати правильну відповідь, яка знаходиться на великому екрані в класі. За швидкість та правильність відповіді надається відповідна кількість білів. Також на екрані після кожного питання можна бачити результати правильних відповідей та топ-лідерів гри.

Як показала практика, проведення такого виду роботи на занятті, такі відчуття як страх, хвилювання та стрес не були присутні в навчальній аудиторії, а замість них панували мотивація, інтерес, задоволення, а азарт та жага бути в топових рейтингах набирали оборотів з кожним новим запитанням. Усі учасники гри були задоволені від такого виду роботи та зрозуміли, що не такий страшний процес вивчення англійської мова на кафедрі авіаційної англійської мови, як це описують.

Попередній запис

ВПЕВНЕНІ КРОКИ «КОЖЕДУБІВЦІВ» ДО ЗАПОВІТНОЇ МРІЇ

Наступний запис

ПРОФЕСІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ – ГАРАНТ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ!