Новини

Відкритий діалог начальника університету генерал-майора Олександра Турінського з курсантами випускних курсів

30 травня 2019 року керівництво університету провело захід, який став вже доброю традицією нашого учбового закладу – відкритий діалог начальника університету  з курсантами випускних курсів факультетів.

Напередодні заходу керівництво університету провело значну роботу по вивченню найбільш гострих та важливих питань, які потребують висвітлення та вирішення. В ході бесіди та анкетних опитувань на факультетах було виявлено ряд нагальних питань, зокрема, забезпечення речовим майном, розмір та терміни видачі грошових забезпечень та порядок видачі документів вже офіцерам – випускникам.

В ході заходу начальник вишу та його заступники відповіли на всі питання в межах своєї компетенції та надали детально вичерпні відповіді на поставлені питання, які хвилювали випускників.

Під час спілкування с випускниками начальник університету генерал-майор Олександр Турінський підкреслив, що основна мета діалогу – підвищення юридичної обізнаності та формування правової культури майбутніх офіцерів.

Наприкінці зустрічі Олександр Турінський звернувся з напутнім словом до випускників, в якому  побажав добре скласти випускні іспити, достойно і яскраво провести випускний вечір, щоб він став незабутнім моментом для кожного, а також виразив впевненість, що у військо прийдуть не просто офіцери, а кваліфіковані спеціалісти, представники громадянського суспільства, якім будувати армію, використовуючи набутий досвід у рідному університеті.

Тож, хочеться побажати сьогоднішнім випускникам перших, але впевнених кроків вже у лейтенантських погонах!

Наша молодь сьогодні – це наша країна завтра!

Попередній запис

Виступ особового складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у Чемпіонаті Збройних Сил України з військового п’ятиборства

Наступний запис

МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНА ВІЙНА: ГУМАНІТАРНИЙ АСПЕКТ»