Новини

Відкритий діалог начальника університету з випускниками льотного факультету

Потужною та інформативною стала зустріч курсантів – випускників льотного факультету з начальником Харківського національного університету Повітряних Сил генерал-майором Олександром Турінським та представниками керівного складу, яка відбулася 21 жовтня 2019 року.

Захід було організовано у форматі «питання- відповідь». В ході зустрічі начальник вишу та його заступники відповідали на запитання, зокрема, забезпечення речовим майном, розмір та терміни видачі грошових забезпечень та порядок видачі документів вже офіцерам – випускникам.

Особливу увагу було приділено організації та проведенню церемонії урочистого випуску, яка відбудеться 25 жовтня 2019 на майдані Свободи.

Наприкінці заходу начальник університету зазначив, що випускний навчальний рік для курсантів видався важкий і напружений, разом з тим вони досягли у своєму навчанні значних результатів та гідно складають державні іспити, а також виразив впевненість, що знання отримані в рідному навчальному закладі стануть міцним фундаментом для подальшого самовдосконалення, набуття нових навичок та стане запорукою успіхів і звершень.

Попередній запис

ВІРОЮ МИ СИЛЬНІ, ВІРОЮ МИ НЕПЕРЕМОЖНІ!

Наступний запис

Дебати – інтелектуальний спір.