Новини

Відкритий діалог ТВО начальника Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба генерал – майора Олександра ТУРІНСЬКОГО з курсантським складом

Для курсантів дуже важливо бути почутими, адже прогресивне та нестандартне мислення сучасної молоді допомагає удосконалювати кращі традиції військового університету, застосовуючи новітні технології, підходи до освітнього процесу та питання життєдіяльності університету. Саме тому, уже традиційно проходять зустрічі перемінного складу з ТВО начальником Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба генерал-майором Олександром ТУРІНСЬКИМ.

26 березня 2019 року в клубі університету відбулась зустріч з ТВО начальником Харківського національного університету Повітряних з перемінним складом університету в форматі відкритого діалогу. Такий формат «запитання – відповідь» допомагає не лише проінформувати курсантів про останні новини університету, але й почути їх думку, отримати фідбеки та, на основі цього корегувати роботу відповідних структурних підрозділів.

Під час зустрічі були висвітлені деякі проблеми фінансового характеру та тилового забезпечення. Питання були змістовними та носили актуальний характер  для кожного присутнього та знайшли свої відповіді, у тому числі у вигляді конкретних доручень начальника університету до відповідних підрозділів забезпечення.

Учасники діалогу висловлювали свою вдячність за відкритість керівному складу університету та можливість сміливо, напряму говорить про свої проблеми і чути конкретні відповіді на свої запитання. Сумісна бесіда завжди прискорює взаєморозуміння. Курсантам важливо розуміти, що у них завжди є до кого звернутися.

Безумовно, успіх заходу великою мірою залежав і від обізнаності керівного складу університету. Відповіді на запитання були конструктивними, тактовними і разом з тим переконливими.

Наприкінці зустрічі генерал-майор Олександр ТУРІНСЬКИЙ наголосив, що колектив університету об’єднаний однією метою та разом впевнено крокуємо до перемоги.

Ця зустріч вкотре довела, що подібні вечори запитань і відповідей – одна із ефективних форм взаємодії  керівництва з курсантами та важлива складова підтримання морально – психологічного стану особового складу.

 

Попередній запис

Освоєння сучасних технологій зв'язку – крок до їх впровадження у зразки зенітного ракетного озброєння

Наступний запис

Всеукраїнські змагання серед представників Збройних Сил України та інших військових формувань з військово-спортивних багатоборств, розділ «Військово-прикладне семиборство»