НовиниНовини Кафедри філософії

Відкриття Міжнародного конкурсу імені Шевченка

Філологи кафедри філософії разом із майбутніми офіцерами з морально-психологічного забезпечення організували відкриття ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Уже понад десятиліття цей відомий конкурс, покликаний заохочувати творчу молодь, проводиться в межах Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Наші вихованці традиційно отримують призові місця у фіналі цього конкурсу, демонструючи не лише свої здібності до літературної творчості, а й почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.

На заході згадували про маловідомі сторінки біографії відомого сина України, розповідали про памʼятники Тарасові Шевченку, установлені по всьому світові, й, звичайно, декламували поетові вірші.

Університетський етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудеться наприкінці листопада 2020 року. Запрошуємо усіх охочих (і насамперед творчо обдарованих) курсантів і студентів університету взяти участь у цьому змаганні.

Попередній запис

Слава, воїнам хоробрим!

Наступний запис

В УНІВЕРСИТЕТІ РОЗПОЧАЛАСЯ ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ЛЬОТНОГО ФАКУЛЬТЕТУ