НовиниНовини Кафедри філософії

ВІДКРИТТЯ ХІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

11 листопада 2021 року в нашому університеті стартував ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка. Цей захід, що став традиційним для учнівської та студентської молоді України, покликаний сприяти вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формуванню почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.
Урочисте відкриття Конкурсу відбулося на кафедри філософії із залученням майбутніх фахівців із морально-психологічного забезпечення. Організаторки заходу, які викладають в університеті українську мову, запропонували курсантам зануритися в атмосферу шевченкового слова, учергове замислитися над значенням для українців її видатного сина. Учасники заходу виголошували самостійно підготовлені запальні промови, проникливо читали Шевченкові вірші, а також мали можливість взяти участь у вікторині, присвяченій життю та творчості великого поета.
 Отже, конкурс узяв старт у нашому університеті. Наступним заходом у рамках його проведення стане написання творчої роботи, до якої запрошуються всі курсанти, що знаються на біографії та творчості Тараса Шевченка та можуть продемонструвати володіння художнім словом і мовно-літературну підготовленість.
Написання конкурсної роботи відбудеться 18 листопада о 16.00 на кафедрі філософії університету.
Попередній запис

VETERANS DAY

Наступний запис

ТРАДИЦІЙНО ДО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ ШТАБУ ТА ІНСТРУКТОРИ ТРЕНУВАЛЬНОЇ МІСІЇ “ORBITAL” .