Індивідуальні новини ФПОЗ

Відповідальний етап – початок занять за програмою підготовки офіцера запасу!

У вересні на факультеті розпочали заняття понад 750 студентів і випускників вищих навчальних закладів України, зарахованих на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у 2017 році. Протягом першого року навчання студенти факультету мають опанувати одиночну підготовку солдата до загальновійськового бою та сформувати практичні навички для виконання обов’язків на посаді командира відділення.

Кожен день навчальних занять студенти факультету починають з шикування на плаці, з підняття Державного Прапору України та проходження урочистим маршем. Цей ритуал не лише прищеплює навички військової дисципліни та закладає основи стройового вишколу, а й виховує у майбутніх офіцерів любов до Батьківщини, повагу до її символів та традицій, почуття військового товариства.

Під час аудиторних занять студенти першого курсу засвоюють положення Статутів Збройних Сил України, вивчають будову та порядок застосування стрілецької зброї, основи тактичної підготовки (загальна тактика, військова топографія, військово-інженерна підготовка), а також отримують знання щодо роботи з особовим складом.

Закріплення набутих знань та вмінь передбачено під час проходження студентами комплексних практичних занять з вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки. Ці заняття відбуватимуться після завершення першого року військової підготовки на польовій базі ХНУПС. Під час практичних занять заплановано виконання навчальних стрільб з різних видів зброї (АК-74, РКК-74, ПМ) та кидання навчальних гранат Ф-1.

Попередній запис

Стажування курсантів факультету ЗРВ в умовах наближених до бойових

Наступний запис

Другий рік військової підготовки: до фахових знань майбутнього офіцера!