НовиниНовини РТВ ППО

Відвідування заводу ФЕД

Відповідно до програми підготовки, курсанти першого курсу факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони у грудні відвідали державне підприємство «Харківський машинобудівний завод «ФЕД», який був заснований у 1927 році і має багаторічну історію. Нині завод є одним з провідних підприємств України з виробництва унікального устаткування для повітряних та літальних апаратів.

Курсанти ознайомились з історією створення заводу та були вражені, що перші фотоапарати збирали підлітки. Але справжнє здивування настало під час ознайомлення з виробничими потужностями заводу. Все те, про що курсанти чули на заняттях: роботизовані технологічні лінії збирання та настройки апаратури, процеси контролю якості готової продукції, тестування виробів на надійність – все втілено у залізо та працює на повну потужність! Після відвідування цехів заводу курсанти зізнались, що екскурсія надала мотиваційний поштовх до подальшого активного засвоєння теоретичних знань та практичних навичок за обраною спеціальністю.

21 грудня ДП «ХМЗ «ФЕД» відзначав 90-річний ювілей. Увесь особовий склад факультету радіотехнічних військ ППО висловлює слова вдячності представникам заводу за тривалу співпрацю та щиро вітає трудовий колектив заводу з 90-річним ювілеєм з найкращими побажаннями процвітання та успіхів у трудових звершеннях!

Попередній запис

Всеукраїнський тиждень права у Харківському національному університеті Повітряних Сил

Наступний запис

Удосконалення практичних навичок курсантів під час проведення циклу тактико-спеціальних занять