НовиниНовини кафедри авіаційної англійської мовиНовини післядипломної освіти

Відзначаємо День народження Івана Микитовича Кожедуба на кафедрі авіаційної англійської мови!

8 червня на кафедрі авіаційної англійської мови відзначали 99-річчя від дня народження Івана Микитовича Кожедуба, на честь якого був названий наш університет.

На кафедрі був проведений захід, присвячений цій даті. Участь приймали дві навчальні групи першокурсників льотного та інженерно-авіаційного факультетів. Курсанти отримали чимало знань про життєвий шлях та досягнення Кожедуба, особистість цієї людини, його характер, життя поза професійної діяльності, ознайомилися з літальними апаратами, на яких Іван Микитович літав під час війни та у післявоєнні часи, а також прикладами ведення повітряного бою. Курсанти з особливою зацікавленістю відпрацювали лексику англійською мовою, що описує перехоплення за допомогою нових малих моделей літаків.

Наприкінці заняття курсанти отримали призи за перемоги у вікторинах, намалювали газету, де відзначили важливі факти з життя та досягнення Кожедуба. Творча атмосфера заняття сприяла посиленню інтересу до обраної професії та бажання отримувати якомога більше професійних знань та навичок.

Попередній запис

За пам'ять! За славу! За честь! Кожедубовці – продовжувачі славетних традицій!

Наступний запис

Візит представників Київської Асоціації військових аташе до університету