Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

ВІЙНА ВІДГРИМІЛА ТА ПАМ’ЯТЬ ЖИВА

Метроном відраховує секунди хвилини мовчання… Кожний удар, як символ трагічної долі тих, хто в буремні роки Другої світової війни поліг на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в’язницях і таборах НКВС – всіх, хто ціною свого життя виконав святий обов’язок та захистив нашу Вітчизну. В цілковитій тиші, схиливши голови, військовослужбовці Харківського  національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба приєдналися до всеукраїнської хвилини мовчання та вшанували пам’ять жертв війни, їх подвиг та жертовність.

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в університеті відзначили низкою патріотичних заходів, присвячених подіям найжорстокішій  та найкривавішій війни в історії людства. У читальному залі бібліотеки була організована виставка-реквієм «Подвигу жити вічно». На ній представлено чимало цікавих матеріалів, книг, публіцистичних роздумів. Провідні бібліотекарі провели тематичні вечори «22 червня 1941. Український вимір» з відеопереглядами документальних фільмів, під час яких розповіли та нагадали слухачам про  події недільного ранку 22 червня 1941 року, який трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. Курсанти вишу отримали великий урок мужності, героїзму, відданості і самопожертви.

Подібні заходи доводять, що справжній патріотизм виховується, спираючись на історію країни. Її сторінки, трагічні і героїчні, ми повинні пам’ятати та шанувати.

Попередній запис

ЯСКРАВА «KVITKA» РОЗПУСТИЛАСЯ У ПОЛЬОВОМУ ТАБОРІ

Наступний запис

НАПУТНЄ СЛОВО НАЧАЛЬНИКА ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМЕНІ ІВАНА КОЖЕДУБА