Заходи присвячені ООС (АТО)НовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльностіТематичні виставки

Військова метрологія

Метрологія та стандартизація є невід’ємною ланкою національної економіки, потужним рушієм її подальшого розвитку. Від професійної майстерності працівників цієї галузі залежить економічна стабільність держави, інтеграція країни у світовий простір, вирішення найважливіших соціальних завдань.

Щорічно 10 жовтня в Україні відзначається День працівників стандартизації та метрології. 14 жовтня – Всесвітній день стандартів.

З нагоди цих професійних свят у бібліотеці університету відбулась інформаційна година «Військова метрологія» на якій були присутні курсанти коледжу.

Зі вступним словом, в якому була відзначена роль Харкова в розвитку української метрології , виступила бібліотекар Тетяна Сергіївна Гренішена.

Про метрологію як науку, зокрема про військову метрологію та про спеціальність військового метролога розповів викладач кафедри метрології та стандартизації факультету післядипломної освіти університету майор Запека Віталій Юрійович. Лекція була насичена багатим історичним та фактичним матеріалом, який викликав зацікавленість у курсантів.

Інформаційна година завершилася бібліографічним оглядом літератури.

Попередній запис

На шляху до європейського освітнього простору

Наступний запис

І оживає дух козацький