Новини

ВІЙСЬКОВЕ БРАТЕРСТВО НА ПЕРЕДОВІЙ ПОРЯТУНКУ ЖИТТЯ!

До світового Дня донора крові, який відзначається 14 червня, військовослужбовці Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба приєдналися до волонтерського руху, об’єднавшись простим бажанням – допомогти своєю кров’ю тим, хто її потребує та бореться за життя.

Варто відзначити, що наш університет на протязі багатьох років є надійним партнером Харківського обласного Центру служби крові, а командування університету на чолі з начальником університету генерал-майором Олександром ТУРІНСЬКИМ завжди особистим прикладом заохочує особовий склад до добровільного надання своєї крові чи її компонентів для подальшого переливання хворим.

Цього разу кров піде на лікування українських бійців, які воюючи на Сході країни, опинилися в екстремальних умовах та зараз потребують підтримки та допомоги. І у такі моменти, як ніколи, розумієш життєвий зміст такого поняття як військове братерство – символу милосердя та готовності прийти на допомогу братам по зброї, щоб підтримати та підтвердити єдність захисників Держави.

Попередній запис

СИМФОНІЯ ПОЛЬОТІВ… ВІДЛУННЯ ВІЙНИ У ПОЕЗЇЇ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ

Наступний запис

Хід проведення підсумкової атестації випускників