Індивідуальні новини кафедри повітряної навігації та бойового управління авіацієюІндивідуальні новини ЛФ

Військове стажування курсантів 5-го курсу спеціалізації «Бойове управління польотами авіації»

Відповідно до “Плану проведення військових стажувань (практик) курсантів ВВНЗ у 2017 році “, у період з 15.09.2017 року по 15.10.2017 року курсанти випускники 5-го курсу льотного факультету, які навчаються за спеціалізацією “Бойове управління польотами авіації ” проходили військове стажування на базі авіаційних частин на посадах за майбутньою спеціальністю.

Військове стажування мало на меті ознайомлення курсантів з майбутнім місцем служби та первиною посадою, на яку призначаються випускники вже у грудні місяці, вивчення організаційно-штатної структури, тактико-технічних характеристик літальних апаратів, які стоять на озброєнні та вимог керівних документів щодо організації та проведення польотів. Під час проходження стажування курсанти безпосередньо приймали участь в проведенні командно-штабних навчань за фахом. В ході проходження військового стажування курсанти неоднарозово спілкувалися  з особовим складом військової частини які приймали участь в АТО та перейняли їх багатий досвід.

Мета стажування досягнута та на теперішній час курсанти готуються до захисту магістерських робіт.

 

14 жовтня закінчилось військове стажування в частинах Повітряних Сил Збройних Сил України курсантів 5-го курсу льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил за спеціалізацією “Навігація та бойове застосування літальних апаратів”.

Під час проходження льотної практики курсантами здійснювались польоти на літаках Ан-26 та Л-39 з метою вдосконалення навичок з навігації та бойового застосування літаків.

Підсумок навчання курсантів став Державний екзаменаційний політ, до прийняття якого були залучені найкращі фахівці штурманської служби Повітряних Сил ЗСУ, що приймали безпосередню участь в АТО.

За їх висновками, всі курсанти – випускники підготовлені до виконання польотів з робочого місця штурмана екіпажу та спроможні в повному обсязі виконувати свої функціональні обов’язки згідно керівних документів. Середній бал за Державний екзаменаційний політ склав 4,6. Крім того, одним з найважливийшим  виявляється, що за час військове стажування значна кількість майбутніх випускників спромоглась досягнути рівня штурмана 3-го класу.

Добре розуміє, що сучасна авіація оснащена технікою, створеною на основі самих прогресивних досягнень наукової думки. Тому цієї факт говорить, що глибокі та тверді теоретичні знання курсантів сприяли їх успішної льотної підготовки, яка е являється найбільш складним видом професійної підготовки штурмана. Перемога в повітрі завжди кується на землі.

Попереду захист дипломної роботи та довгоочікуваний випуск. В добрий час, шановні колеги!

Попередній запис

День відкритих дверей

Наступний запис

Перспективи розвитку авіаційної галузі в Україні