НовиниНовини кафедри психології та педагогікиШкола лідерства

Військовий лідер – коуч чи наставник?

8 листопада на кафедрі психології та педагогіки Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся черговий тренінг у «Школі лідерства».

Головною тезою заняття визначили те, що справжній лідер повинен не тільки розвивати власний потенціал, але й створювати умови  та докладати значних зусиль для розвитку своїх послідовників. Тренінговій  групі було запропоновано звернути увагу та такі методи навчання та розвитку як наставництво та коучинг.

Під час виконання завдань шукали відповіді на такі питання:

Хто такий коуч та наставник?

За яких умов найбільш ефективними виявляється коучинг, а за яких – наставництво?

Яких правил та процедур слід дотримуватися при застосуванні зазначених методів навчання?

Які додаткові інструменти можна використовувати в коучинговій  та наставницькій діяльності?

Чи впливає стиль керівництва на вибір методів навчання?

Кожний учасник тренінгу взяв участь у процесі навчання як в ролі  лідера, так і в ролі його послідовника. Цього разу малювали, домовлялися, переконували, обговорювали, а ще ділилися своїми проблемами та давали поради як справжні коучі та наставники.

Наприкінці тренінгу думки щодо того, який метод навчання більш ефективний розділилися, але курсанти дійшли спільного висновку: для того, щоб дізнаватися чогось нового і відчувати зміни, треба діяти. Отже, чекаємо наступної зустрічі та сподіваємось почути про нові досягнення та перемоги курсантів на наступному тренінгу.

Попередній запис

Один крок до перемоги в конкурсі

Наступний запис

Початок проведення курсів підвищення кваліфікації фахівців служби метрології та стандартизації